четвер, 15 жовтня 2020 р.

Футбольні ігри

8 жовтня відбулася товариська зустріч між командами ФК "Славутич" м.Запоріжжя та вихованцями Біленьківської шкільної спортивної секції з футболу. На минулому тижні наші діти програли цій команді з розгромним рахунком 1:7. І сьогодні хлопці дуже переживали, адже команда суперників сильна.

Рахунок відкрили гості, проте суддя не зарахував його - офсайд. А далі наші малеча почала розривати ворота. Якщо перший тайм закінчився з рахунком 1:0 на нашу користь, то в другому хлопці забили ще 5 м'ячів. Вже наприкінці тайму гості забили гол. Матч завершився з рахунком 6:1 на користь маленьких біленьківців. Вітаємо команду та тренера Квасова Владислава Сергійовича.

Склад команди: Сливчук Нікіта, Воленко Денис, Псар Назар, Сидоров Олександр, Михольський Олександр, Агаркін Дмитро, Ошейко Кирило, Гусєв Максим, Псар Нікіта, Псар Олександр, Брачківський Єгор, Агаркін Сергій, Коркін Дмитро, Іванченко Єгор, Безрідний Олег, може когось не написала - підказуйте.

Голами відзначилися: Сидоров Олександр (1), Сливчук Нікіта (3), Псар Назар (2).